KABATAS
KALENDĀRI

VIENAS LAPAS KALENDĀRI
GALDA
KALENDĀRI

SEKCIJU SIENAS KALENDĀRI PĀRŠĶIRAMIE SIENAS KALENDĀRI

Uzņēmumu kalendāri 2018

Privatie kalendari


12.gadu laikā mūsu komanda ir attīstījusi augstas kvalitātes kalendāru ražošanu, saglabājot konkurētspējīgu cenu. Labprāt nosūtīsim mūsu ražoto kalendāru paraugus, lai dotu iespēju pārliecināties par nevainojamo kvalitāti.


2018.gada KALENDĀRU izgatavošana ir sākusies!


 KABATAS KALENDĀRI
vairāk informācijas >>> 
 VIENAS LAPAS KALENDĀRI
vairāk informācijas >>> 
   
   
   
GALDA KALENDĀRI
vairāk informācijas >>> 
SEKCIJU SIENAS KALENDĀRI
vairāk informācijas >>> 
   
   
PĀRŠĶIRAMIE SIENAS KALENDĀRI
vairāk informācijas >>> 

Ir iespējams izgatavot kalendārus ar Jūsu iesniegtajiem dizainiem, bildēm vai fotoattēliem. Pēc Jūsu norādījumiem varam kalendāros atzīmēt īpašos datumus, vai sākt kalendāru no Jums nozīmīgā datuma (piemēram, uzņēmuma dibināšanas, dzimšanas dienas, kāzu datuma utt).

Mūsu dizaineri vienmēr ir gatavi palīdzēt Jums un izveidot īpaši pievilcīgu kalendāru dizainu.

Izvēlieties kalendāra veidu un norādiet to e-pastā: info@grafika.lv

KVALITĀTE
Mūsu uzņēmums izgatavo augstas kvalitātes kalendārus ar īpaši šim nolūkam paredzētu tehnisko aprīkojumu, kurš vairāku gadu laikā ir pilnveidots, lai sasniegtu labāko rezultātu. Kalendāru lapas tiek drukātas uz augstvērtīga krītpapīra GALERIE ART, kalendāru izgatavošanā tiek izmantots augstvērtīgs kartons CARTA SOLIDA, drukai tiek izmantotas specifiskas tipogrāfijas krāsas (mēs nedrukājam ar lazerdruku). Kalendāriem īpašu spīdīgumu piešķir augstvērtīgs poligrāfijas laminējums vai lakojums, kas aizsargā krāsas no balēšanas.

Mūsu tehniskais aprīkojums ļauj izgatavot kalendārus gan lielās, gan nelielās tirāžās (sākot no 1 gab) ar salīdzinoši mazām izmaksām.

PAR PAPILDUS IESPĒJĀM KALENDĀRIEM SKATIET ŠEIT – kalendāru lodziņi, kalendāru tiltiņi, kalendāru iepakošana

Par preču piegādi lasiet šeit!

Privatie kalendari
Tālr.: +371 27088388, e-pasts: info@grafika.lv 1-lv.png1-ru.png1-eng.png
     
Iesakām savu drukas pasūtījumu vai jautājumu noformulēt rakstiski un iesūtīt mūsu tipogrāfijas e-pastā, tad drukas projektu vadītājs varēs sagatavot izsmeļošu atbildi par iespieddarba izgatavošanu!Vai Jūsu mājās jau ir kanvas?