Drukas failu iesniegšanas - sagatavošanas prasības

Pieņemam jebkura veida drukas failus, bet, ja tie nav sagatavoti pēc zemāk minētajām prasībām, papildus drukas izdevumiem tiks aprēķināta drukas faila sagatavošana: 5,69 - 17,06 EUR par lappusi.


Drukas faila veids

Drukai ir nepieciešami faili PDF formātā. Ja drukas fails tiek iesniegts citā formātā (Microsoft Word, CorelDRAW, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, EPS, JPG utt.) tiek piemērota papildus samaksa faila pārveidei PDF formātā 5,69 EUR. 


Izvietojums

Drukas failā uz vienas lapas ir jāizvieto tikai viens drukas makets, tam jābūt iecentrētam darba lapas vidū (darba lapas izmēram nav nozīmes). Ja tiek iesniegts makets abpusējai drukai, tos katru izvieto uz savas lapas, kā arī reversa un aversa izvietojumam ir precīzi jāsakrīt.

 Drukas_makets_dizains_1.jpg

Pārlaides

Drukas makets jāveido ar pārlaidēm uz katru malu 3mm. Pārlaidēm ir jābūt precīzi 3mm uz katru malu neatkarīgi no drukas maketa formas (taisnstūra, apaļas, nenoteiktas formas utt). Neviens objekts nedrīkst pārsniegt pārlaižu robežu. Pārlaides ir jāsagatavo precīzi, kā norādīts zemāk redzamajā attlēlā. Pārlaižu izveide un nepareizi izveidotu pārlaižu labošana maksā 17,06 EUR par 1 lappusi.

 Drukas_makets_dizains_2.jpg

Griešanas atzīmes

Taisnstūra formām griešanas atzīmes ir jānorāda visām malām. Griešanu atzīmju biezums 0,3 - 0,5 mm. Griešanas atzīmju garumam un izvietojumam jābūt tā, kā norādīs zemāk redzamā attēlā.

 Drukas_makets_dizains_3.jpg

Cita veida formām jānorāda griešanas (izciršanas) līnija, rakstiski norādot, kura ir griešanas (izciršanas) līnija. Pārlaide uz visām pusēm 3mm.

 Drukas_makets_dizains_4.jpg

Teksti

Tekstiem jābūt pārveidotiem līknēs.

 

Krāsu modelis

Drukas faili var tikt iesniegti gan CMYK, gan RGB krāsu modelī. Mūsu drukas iekārtas atbalsta CMYK, RGB, Greyscale krāsu modeļus

 

Failu pārsūtīšana

Drukas failus, kurus nav iespējams nosūtīt pa e-pastu, ir iespējams novietot uz failiem.lv servera.

tālr.: +371 27088388; e-pasts: info@grafika.lv
1-lv.png1-ru.png
Iesakām savu drukas pasūtījumu vai jautājumu noformulēt rakstiski un iesūtīt mūsu tipogrāfijas e-pastā, tad drukas projektu vadītājs varēs sagatavot izsmeļošu atbildi par iespieddarba izgatavošanu!

Par preču piegādi lasiet šeit!Vai Jūsu mājās jau ir kanvas?