Grafika.lv

Grafika.lv

Kanvas

Kanvas

Dizaina Izstrāde

Dizaina Izstrāde

Iespieddarbi

Iespieddarbi

Par mums

Grafika.lv ir poligrāfijas komanda, kas jau vairāk nekā desmit gadus nodarbojas ar dažādu drukas materiālu ražošanu, druku, pēcapstrādi un dizaina izstrādi. Ar gadiem vāktu pieredzi esam iemācījušies tikt galā ar dažādiem pasūtījumiem sākot no ļoti vienkāršiem drukas projektiem, beidzot ar sarežģītiem izstrādājumiem ar plašu pēcapstrādi.

Mūsu veiksmes stāsta pamatā ir spēcīga komanda - spējīgi datordizaineri, programmētāji, iespieddarbu speciālisti un projektu vadītāji, kuri īsteno poligrāfijas projektus precīzi un atbilstoši visām Jūsu vēlmēm.

Poligrāfijas komandas darbs nodrošina nepārtrauktu uzņēmuma attīstību, ļaujot Jums saņemt kvalitatīvus drukas pakalpojumus un veidot ilgstošu un veiksmīgu sadarbību. Mēs esam atvērti dažādiem izaicinājumiem, lai piepildītu visas Jūsu vēlmes.

Mūsu klienti ir gandrīz katrā Latvijas pilsētā un to skaits ar katru dienu turpina pieaug! Droši sazinies ar mums par jebkuru interesējošo jautājumu un mēs Jums sniegsim izsmeļošas atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem.