Dizaina izstrāde

Grafiskie darbi

Grafika.lv piedāvā izveidot jebkāda veida grafiskos dizainus Jūsu nepieciešamībām un vēlmēm. Piedāvājam izgatavot dizainus Jūsu fiziskai un digitālajai reklāmai, kā arī dažādām poligrāfijas informācijas nodošanas veidiem, kas sevī ietver digitālos banerus, bukletus, skrejlapas, logo, dažādus iepakojumus, veidlapas, zīmogus un dažādas citas lietas, kam Jums ir nepieciešams dizains. Izstrādājot dizainu mēs ievācam konkrētu informāciju no klienta par dažādām lietām, kas ir nepieciešamas dizaina izstrādei un piedāvājam 2-3 variantus, kurus pēc tam var koriģēt pēc nepieciešamības, lai iegūtu Jums nepieciešamo gala rezultātu.

Izpildes termiņi un cena

Dizaina izveidošanas cena ir atkarīga no dizaina sarežģītības pakāpes un no tā cik ilgs laiks ir nepieciešams tā izveidei. Standarts pēc kā mēs vadamies dizaina izstrādē ir 20 EUR + PVN stundā, bet katram dizaina elementam ko izveidojam tiek aprēķināta sava cena, par ko ar klientu vienojas pirms darba sākuma.

Savus darbus veicam dažādos laiku termiņos atkarībā no nepieciešamības, par ātrākiem pasūtījumiem piemaksājot summu par ko vienojas pasūtījuma laikā.

Lai komunikācija noritētu veiksmīgi iesakām visus pasūtījumus iesūtīt uz mūsu e-pastu rakstiskā veidā tos sīki aprakstot un norādot konkrēti ko vēlaties saņemt, Jūsu prasības, termiņus un citas svarīgas lietas, kas ir svarīgas, lai process ritētu veiksmīgi uz priekšu.