Kalendāru druka

Kalendāru izgatavošana

Kalendāru izgatavošana

Kalendāru izgatavošana

Kalendāru izgatavošana

Kalendāru izgatavošana

13 gadu laikā mūsu komanda ir attīstījusi augstas kvalitātes kalendāru ražošanu, saglabājot konkurētspējīgu cenu. Labprāt nosūtīsim mūsu ražoto kalendāru paraugus, lai dotu iespēju pārliecināties par nevainojamo kvalitāti.

Ir iespējams izgatavot kalendārus ar Jūsu iesniegtajiem dizainiem, bildēm vai fotoattēliem. Pēc Jūsu norādījumiem varam kalendāros atzīmēt īpašos datumus, vai sākt kalendāru no Jums nozīmīgā datuma (piemēram, uzņēmuma dibināšanas, dzimšanas dienas, kāzu datuma utt).

Mūsu dizaineri vienmēr ir gatavi palīdzēt Jums un izveidot īpaši pievilcīgu kalendāru dizainu. Izvēlieties kalendāra veidu un norādiet to e-pastā: kalendars@grafika.lv vai spiediet pogu pasūtīt!

Kvalitāte

Mūsu uzņēmums izgatavo augstas kvalitātes kalendārus ar speciāli piemērotu tehnisko aprīkojumu, kas vairāku gadu laikā ir pilnveidots, lai spētu sniegt labākos rezultātus. Kalendāru izgatavošanai tiek izmantoti augstas klases materiāli kā krītpapīrs GALERIE ART, kartons CARTA SOLIDA, kā arī izmantotas speciālas poligrāfijas drukas krāsas (netiek drukāts lāzerdrukā). Tiem īpašu spīdīgumu piešķir poligrāfijas laminējums vai lakojums, kura mērķis ir aizsargāt no izbalēšanas. Kalendāriem izmanto metāla spirāles un iekniedētas metāla kniedes("actiņa") vai ievietots speciāls tiltiņš, kas paredzēts piekāršanai pie sienas.

Mūsu tehniskais aprīkojums ļauj izgatavot kalendārus gan lielās, gan nelielās tirāžās (sākot no 1 gab) ar salīdzinoši mazām izmaksām.